Nowa strona internetowa

Z niezwykłą przyjemnością pragniemy zaprosić do wizyty na naszej nowej stronie internetowej, prezentującej usługi naszej firmy, jej misję i cele.

W dziale „Oferta” znajdziecie Państwo więcej szczegółowych informacji na temat sprzedaży prowadzonej przez naszą firmę w chwili obecnej i w przeszłości.

Udostępniliśmy Państwu naszą stronę internetową w nowej szacie graficznej. Odsłona nowej strony, to zdecydowane zmiany wizualne, funkcjonalne, ale przede wszystkim ulepszona struktura oraz większa dostępność. Wprowadzając zmiany, wierzymy, że wraz nowym wyglądem, strona odsłoni również nową jakość poprzez lepszy dostęp do informacji. Cenimy sobie kontakt z naszymi klientami, dlatego wprowadziliśmy formularz kontaktowy, umożliwiający bezpośrednią korespondencję dotyczącą wszelkich zamówień, pytań, czy wątpliwości dotyczących naszej działalności.

Nowa strona dzięki zastosowaniu najnowszych technologii jest tak samo funkcjonalna na komputerze, smartfonie, czy tablecie, oznacza to, ze dopasowuje się do wielkości ekranu urządzenia, z którego korzystamy.

Zapraszamy do współpracy!